Binnen 48 uur (twee werkdagen) verzonden...!              Gratis verzending (vanaf €50,- excl. btw)...!               Meer dan 100.000 merkproducten              Technisch advies mogelijk... !              19 afhaallocaties in NL en BE...!              Scherp geprijsd...!              A-merken & Altijd goedkope betrouwbare huismerken              ATL, weet waar het bij U om draait...!

ATL weet waar
het bij u om draait

Onze steunpunten

   
Aandrijftechniek Limburg Sittard B.V. Aandrijftechniek Limburg Geleen B.V.

Servicepoint Sittard

Servicepoint Chemelot

Oslostraat 90
6135 LM  SITTARD

Industrieterrein Chemelot
Urmonderbaan 22
Gebouw 71-03 routepunt 110
6167 RD GELEEN
Bereikbaar via de Prof. van Krevelenstraat

Telnr.:  046 - 437 77 73 Telnr.:  046 - 702 23 00
Faxnr.: 046 - 437 17 67 Faxnr.: 046 - 476 49 63
sittard@aandrijftechnieklimburg.nl chemelot@aandrijftechnieklimburg.nl
Hoofd SP: Pascal Scholz Hoofd SP: Armand Persoon
Kvk: 14038483 Kvk: 14049466
Afhalen: 09.00 - 16.00 Afhalen: 08.00 - 16.30
Maandag t/m Vrijdag Maandag t/m Vrijdag
   
Hoofdkantoor De Bruin Services B.V.    Distributiecentrum De Bruin Services B.V. 

 
Kapitein Nemostraat 33  Kapitein Nemostraat 33A
5015 AL Tilburg  5015 AL Tilburg
Telnr.:  013 - 532 62 00  Telnr.:  013 - 532 62 00
Faxnr.: 013 - 543 65 65  Faxnr.: 013 - 543 65 65
info@mroshop.nl  info@mroshop.nl
Maandag t/m Vrijdag  Afhalen: 08.15 - 16.45
   Maandag t/m Vrijdag
   
De Bruin Techniek Boxtel B.V. De Bruin Techniek Breda B.V.

Schouwrooij 11a Konijnenberg 47a
5281 RE  BOXTEL 4825 BC  BREDA
Telnr.:  0411 – 67 77 75 Telnr.:  076 – 571 09 00
Faxnr.: 0411 – 68 46 65 Faxnr.: 076 – 581 06 07
boxtel@debruintechniek.com breda@debruintechniek.com
Hoofd SP: Willem Pijnappels Hoofd SP: Rogier Huijbregts
Kvk: 16041551 Kvk: 20052908
Afhalen: 09.00 - 16.00 Afhalen: 09.00 - 16.00
Maandag t/m Vrijdag Maandag t/m Vrijdag
   
De Bruin Techniek Den Bosch B.V. De Bruin Techniek Eindhoven B.V.
Goudenheuvel 15 De Witbogt 18
5234 GA  ’S-HERTOGENBOSCH 5652 AG  EINDHOVEN
Telnr.:  073 – 621 61 21 Telnr.:  040 – 252 82 55
Faxnr.: 073 - 621 14 16 Faxnr.: 040 – 252 67 05
den-bosch@debruintechniek.com eindhoven@debruintechniek.com
Hoofd SP: Henk van der Stelt Hoofd SP: Hans Boesten
Kvk: 17138021 Kvk: 17050816
Afhalen: 09.00 - 16.00 Afhalen: 09.00 - 16.00
Maandag t/m Vrijdag Maandag t/m Vrijdag
   
De Bruin Techniek Etten B.V. De Bruin Techniek Helmond B.V.
Nijverheidsweg 12 Rooseindsestraat 97
4879 AR  ETTEN-LEUR 5705 BR  HELMOND
Telnr.:  076 - 501 34 73 Telnr.:  0492 - 54 61 55
Faxnr.: 076 - 503 80 61 Faxnr.: 0492 - 52 68 85
etten@debruintechniek.com helmond@debruintechniek.com
Hoofd SP: Erwin van Barneveld Hoofd SP: Henk Kooijman
Kvk: 20045013 Kvk: 17050542
Afhalen: 09.00 - 16.00 Afhalen: 09.00 - 16.00
Maandag t/m Vrijdag Maandag t/m Vrijdag
   
De Bruin Techniek De Kempen B.V. De Bruin Techniek Moerdijk B.V.
Nijverheidsweg 2a Plaza 13a
5527 AG  HAPERT 4782 SL  MOERDIJK
Telnr.:  0497 – 744 015 Telnr.:  0168 - 38 02 70
Faxnr.: 0497 – 384 033 Faxnr.: 0168 - 38 02 90
de-kempen@debruintechniek.com moerdijk@debruintechniek.com
Hoofd SP: Jan Bekkers Hoofd SP: Peter van der Borst
Kvk: 17284038 Kvk: 20087332
Afhalen: 09.00 - 16.00 Afhalen: 09.00 - 16.00
Maandag t/m Vrijdag Maandag t/m Vrijdag
   
De Bruin Techniek Nijmegen B.V. De Bruin Techniek Oosterhout B.V.
Goudwerf 9a Everdenberg 353
6641 TE  BEUNINGEN 4902 TT  OOSTERHOUT
Telnr.:  024 - 677 82 00 Telnr.:  0162 – 744 007
Faxnr.: 024 - 677 77 72 Faxnr.: 0162 – 744 008
nijmegen@debruintechniek.com oosterhout@debruintechniek.com
Hoofd SP: Maarten Kasser Hoofd SP: Harrie Verhagen
Kvk: 10035470 Kvk: 20149152
Afhalen: 09.00 - 16.00 Afhalen: 09.00 - 16.00 
Maandag t/m Vrijdag Maandag t/m Vrijdag
   
De Bruin Techniek Roosendaal B.V. De Bruin Techniek Tilburg B.V.
Argon 30c Vestiging Vossenberg
4751 XC Oud-Gastel Kranenberg 15
Tel.:  0165 – 55 60 33 5047 TR  TILBURG
Fax.: 0165 – 56 33 88 Telnr.:  013 - 578 88 88
roosendaal@debruintechniek.com Faxnr.: 013 - 578 88 00
Hoofd SP: Hans Kortekaas tilburg@debruintechniek.com
Kvk: 20127326 Hoofd SP: Eloy van Beurden
Afhalen: 09.00 - 16.00 Kvk: 18021060
Maandag t/m Vrijdag Afhalen: 09.00 - 16.00
  Maandag t/m Vrijdag 
   
De Bruin Techniek Waalwijk B.V. De Bruin Techniek Weert B.V.
Sluisweg 17 Graafschap Hornelaan 116
5145 PE  WAALWIJK 6004 HT  WEERT
Telnr.:  0416 - 34 35 55 Telnr.:  0495 -  45 72 72
Faxnr.: 0416 - 34 38 00 Faxnr.: 0495 -  45 72 73
waalwijk@debruintechniek.com weert@debruintechniek.com
Hoofd SP: Ferd Schelleman Hoofd SP: Arthur van Helden
Kvk: 18126385 Kvk: 13041401 
Afhalen: 09.00 - 16.00  Afhalen: 09.00 - 16.00
Maandag t/m Vrijdag Maandag t/m Vrijdag
   
De Bruin Techniek Antwerpen N.V De Bruin Techniek Geel 
Glasstraat 21 Lammerdries-winkelstraat 18
2170  ANTWERPEN 2250  OLEN
Telnr.:  03 - 644 11 22 Telnr.:  014 - 21 16 32
Faxnr.: 03 - 644 10 67 Faxnr.: 014 - 21 18 17
antwerpen@debruintechniek.com olen@debruintechniek.com
Hoofd SP: Ronny Ravijts Hoofd SP: Patrick Haesen
Kvk: 281218 Kvk: 281218
BTW nummer: BE:442.670.386 BTW nummer: BE:442.670.386
Afhalen: 09.00 - 16.00                              Afhalen: 09.00 - 16.00 
Maandag t/m Vrijdag Maandag t/m Vrijdag
   
winkelwagen
Uw winkelwagen is nog leeg
contact
Van 08.15 - 16.45 zijn wij
ook telefonisch bereikbaar

Nederland 046-437 77 73

info@aandrijftechniek
limburg.nl


Bent u al klant bij een van onze vestigingen? Klik hier

nieuwsbrief
|
Ik ga akkoord met de privacyverklaring